13.10.2015

Fontány a designové misky pro kočky přežitkem?

Myslíte, že kočičí fontány nebo speciální designové misky pro kočky jsou již zbytečným přepychem? Jenže doba jde kupředu a majitelé kočičích mazlíčků chtějí pro své zvířecí kamarády jen to nej. Nicméně dnes už se neklade důraz jen na zpestřování života "čtyřnožcům", ale je brán čím dál tím větší zřetel na to, jak budou chovatelské potřeby vypadat v samotných domácích interérech.

luxusní misky pro kočky, miska pro kočky, miska fellipet oblik, all4dogz

Majitelé koček si žádají povětšinou minimalistický a funkční design, ale také to, aby výrobky byly bezpečné - netoxické a snadno se udržovaly. Mezi designovou NOVINKU na našem trhu můžeme například jmenovat Kanadského výrobce FelliPet, jehož heslem je: Jedinečnost, moderní design a jednoduchost. Misky pro kočky, ale také misky pro psy, které vyrábí splňují nejen výše uvedené.

 

Misky pro kočky Fellipet jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného, tudíž absolutně netoxického akrylátu, který nejen, že skvěle vypadá, je odolný, ale také je velmi praktický a snadno se udržuje. Uvnitř misek Fellipet je obyčejně ještě jedna mistička, kterou lze vyjmout a obojí pak pohodlně umýt v myčce na nádobí. Pokud chcete zvolit luxusnější typ misky, pak doporučujeme Fellipet Oblik Lordly Puss, která má vyjímatelný vnitřek vyrobený ze špičkové nerezové oceli a navíc se speciálním tvarem, který umožňuje kočkám komfortnější příjem potravy, zabraňuje dotýkání vousků misky, což ocení zvláště citlivější kočky. 

 

Designové misky jsou určeny všem majitelům, kteří svým zvířecím mazlíčkům nejen rádi dopřejí komfort, bezpečnost, ale také milují jednoduchost a moderní provedení, které bude skvěle doplňovat jejich interiér.

 

Věděli jste také, že vysoké procento koček miluje pít z tekoucí vody? Schválně, kolikrát jste nachytali svého kočičího mazlíčka, jak Vám oblizuje s chutí vodovodní kohoutek nebo chytá vodu z okapu?:-) Kočičky nejsou hloupé a vědí, že tekoucí voda je obyčejně stále čerstvá s konstantní teplotou. Navíc je známo, že kočky, které žijí převážně v bytech mají problém s dodržováním pitného režimu a následně pak mají problémy s močovými cestami. Neumí Vaše kočka pít z kohoutku nebo nemá přístup k tekoucí vodě? Snadná a jednoduchá pomoc, od toho tu jsou tolik oblíbené kočičí fontány.

 

Fontány pro kočky představují moderní a pohodlný způsob, jak zajistit kočce stále čerstvou vodu bez nežádoucích pachů a nečistot, ale zároveň také představují velmi účinný způsob jak kočku "donutit" pravidelně pít.fontána pro kočku, fontány pro kočku, catit fontána, all4dogz, pošta pro kočky, fellipet, oblik Voda z fontány je neustále filtrována, teče po obvodu i do misky, takže se stává velice atraktivní. Fontánky se snadno čistí a voda velmi snadno doplňuje, součástí jsou také speciální filtry, které zadržují případné zbytky potravy a neutralizují pachy a škodlivé látky z kohoutkové vody. Fontány pro kočky jsou dostupné v několika velikostech a variantách, záleží na tom, kolik kočiček v domácnosti máte.

 

Vlastníte nějaký designový kousek pro Vašeho mazlíčka? Ne?! Tak to byste měli rychle napravit, protože moderní design neznamená jen značku, ale také kvalitu a netoxicitu použitých materiálů a to už stojí k zamyšlení:-).

 

Vaše Pošta pro kočky

 

 

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Kočka doma vyzvracela kus tasemnice, protože chytá a žere myši

hobby.idnes.cz

Tradiční výstava koček a psů se chystá na Karlštejně

novinky.cz

Když najdete svému mazlíčkovi bouli, neotálejte a spěchejte k veterináři
 

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO KOČKY