09.12.2014

Pošta pro kočky je od prosince 2014 rozesílána v jeden den

POZOR! Změna v doručovací lhůtě Pošty pro kočky!

Jelikož se nás spousta zákazníků ptala, kdy jim dorazí Pošta pro kočky, kdy jí mohou očekávat, rozhodli jsme se aktuálně v měsíci prosinci, že od teď (prosince 2014) budou veškeré Pošty pro kočky rozesílány 15. den kalendářního měsíce.

 

Objednávky daných edic lze zakoupit vždy do 10. dne kalendářního měsíce. Pro vysvětlenou. Pokud jste si objednali vánoční edici Pošty pro kočky na měsíc prosinec, která byla v prodeji od 11. 11. 2014 do 10. 12. 2014, bude Vám tato Pošta pro kočky zaslána 15. 12. 2014 a doručena následující pracovní den společností Geis.

 

Pokud 15. den připadne na svátek či víkend, je Pošta pro kočky rozesíláná ihned v následující pracovní den.

 

Toto jednotné datum pro odesílání všech zásilek jsme zavedli z důvodů zmatků jak z naší strany, za které se případně zákazníkům omlouváme, tak i ze strany samotných zákazníků, kteří byli nejednotným datem zmateni. Věříme, že toto pevně stanovené datum v každém měsíci zajistí plynulou expedici zásilek a vy, naši zákazníci tak budete přesně vědět, že Pošta pro kočky dorazí v tento den a vy se tak nemusíte strachovat, že se zásilka zatoulala, že nedorazila nebo že jste promeškali doručovatele:-).

 

Děkujeme vám všem za pochopení a dáváme tlapu na to, že budou nyní plně spokojené obě stranywink. Vaše Pošta pro kočky.
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jakub Kohák dostal první hlavní filmovou roli: Instalatéra z Tuchlovic. Kočky byly nejdražší herci filmu

novinky.cz

Kočka doma vyzvracela kus tasemnice, protože chytá a žere myši

hobby.idnes.cz

Tradiční výstava koček a psů se chystá na Karlštejně

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO KOČKY