12.02.2014

Krmivo Natural & Delicious pro kočky

Protože součástí březnové Pošty pro kočky (kterou můžete zakoupit již nyní) jsou ultraprémiová holistická krmiva Natural & Delicious, rozhodli jsme se, že vám je tady trochu představíme.

    Krmivo N&D vyrábí Italská firma Farmina, která se v této oblasti drží na špičce již mnoho let a slaví úspěchy po celém světě mezi krmiva natural delicious, krmivo pro kočky N&D, krmiva pro kočky Natural Delicious, granule pro kočky N&Dchovately a majitely psů a koček. Farmina Pet Foods jsou tzv. Cruelty Free a to znamená, že neprovádí žádné testy a pokusy na zvířatech, produkty odebírají od společností, které jsou šetrné k životnímu prostředí a humánní také ke zvířatům, tudíž odebírají od menších farmářů, nikolivě od masových korporací. V čem se hlavně liší krmiva Natural & Delicious od ostatních dostupných krmiv na trhu? Na obalu naleznete vždy transparentní a přesné složení, vč. tzv. deklarovaného, které se za nic neschovává, takže pokud uvádí, že v krimivu je 40% čerstvého masa, skutečně se můžete přesvědčit, že je! Česká republika neukládá výrobcům a dovozcům krmiv to, že musí uvést přesné složení, stačí "shrnutí", takže mnoho rádoby tzv. super a ultra premiových krmiv, která ovšem spadají do kategorie tzv. komerčních (snandno poznáte podle toho, že všude se prodává za různé ceny, nedrží se cena jednotná a rozdíly jsou obrovské) si mohou dovolit "plácnout" na krmiva a do reklam informaci, že obsahují třeba 60%, ovšem tento fakt už vám nikdo nikde neuvede, neodpoví a schová za tzv. deklarované hrubé složení. U fér krmiv, která nesou postivě označení super a ultraprémiová, nalznete podrobný rozpis a procentuální zastoupení.

 

 

Krmiva Natural Delicious představují inovativní řadu suchých krmiv pro kočky, ale také pro psy, která jsou založena  na šesti klíčových principech výživy masožravých zvířat:

  • Nízký glykemický index, nízký obsah sacharidů = významné snížení rizika výskytu cukrovky a nadváhy
  • Bohatý zdroj proteinů z vysoce kvalitních zdrojů masa, které je vždy zpracováno z červých surovin, nikdy ne mražených = maso bez hormonů, antibiotik a živočišného odpadu, zdroj kvalitních surovin - zdravé zažívání, snížené riziko alergií, optimální a pravidelné vyprazdňování.
  • Správně vyvážený poměr vitamínů a minerálů díky přírodnímu obsahu ovoce a zeleniny = přirozené antioxidanty zpomalující proces stárnutí buněk, přírodní zdroje vitamínů - žádná chemie, omezují riziko onemocnění ledvin, srdce, zažívacího ústrojí.
  • Krmiva obsahují pouze živočišné tuky nikoliv rostlinné, které zatěžují organismus a nejsou pro kočky a psy přirozené = delikátní a přirozená chuť krmiva, vysoka chutnost, snadná stravitelnost, velmi vhodné pro vybíravé jedince.
  • Absence komplexních obilovin nebo velmi malé množství, které splňují nízký glykemický index a nejsou geneticky modifikované = eliminace potravinových alergií, problémů se zažíváním, nekvalitní a matnás srst, svědivá a suchá pokožka.
  • Žádná krimiva N&D neobsahují chemická barviva, konzervanty ani zchutňovadla!

Krmiva pro kočky Natural & Delicious mají na první pohled odlišné složení a jsou dostupná ve dvou variantách tzv. Grain Free, což je zcela bez obilovin nebo Low Grain s velmi nízkým obsahem obilovin. Navíc jsou prodávána s obsahem čtyř mas jako hlavní surovinou akrmivo natural delicious, krmivo N&D, zkušenosti krmivo N&D, recenze s krmivem natural delicious, krmivo pro kočky Natural Delicious uvednou ve složení vždy na první místě: Kuřecí maso s granátovým jablíčkem, Treska, losos a pomeranč, maso z divočáka a jablko nebo jehněčí maso s borůvkami. Každá receptura krmiv N&D obsahuje čerstvé ovoce, zeleninu, ale také bylinky, které napomáhají zdravému zažívání psa či kočky, zlepšují tělesnou i duševní pohodu. Kvalitní krmiva, která si na nic nehrají, protože to nemají zapotřebí pozná nejlépe sám majitel, když taková "otestuje" na svém mazlíčkovi, protože již po pár dnech pozná rozdíl ať už v objemu a kvalitě stolice, tak i v celkové pohodě kočky, psa, aktivitě, energie, ostatní jako zlepšení kvality srsti a pokožky se projeví zhruba po měsíci. Zkrátka obrázkem spokojenosti je vždy Váš čtyřnohý přítel a na Vás je pro jakou cestu se rozhodnete. V březnové Poště pro kočky, budete mít možnost otestovat Vaší kočkou krmiva Natural & Delicious a dáváme tlapku na to, za naše kočičí pošťáky, že vás nezklamou, tak dobrou chuť:-).

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Když najdete svému mazlíčkovi bouli, neotálejte a spěchejte k veterináři
 

hobby.idnes.cz

Kočka doma vyzvracela kus tasemnice, protože chytá a žere myši

hobby.idnes.cz

Jakub Kohák dostal první hlavní filmovou roli: Instalatéra z Tuchlovic. Kočky byly nejdražší herci filmu

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO KOČKY