11.02.2014

Pošta pro kočky na měsíc březen

A je to tady! Konečně se dočkaly i kočičky, které byly doposud ošizené o parádní dárkové boxy, které jsou plné hraček, pamlsků, kosmetických potřeb, ale také krmiv pro kočky, kapsiček atd. atd. Zkrátka od dnešního dne si můžete předplatit březnovou Poštu pro kočky za cenu 290,- Kč s poštovným a balným ZDARMA. Pokud si navíc předplatíte na 3  více měsíců, získáváte dárky navíc.

 

Co čeká na Vašeho mazlíka v březnové edici? Rozhodli jsme se, že Vám tentokrát prozradíme celý obsah březnového boxu pro kočky. V první řadě se můžete těšit na ultraprémiová holistická krmiva pro kočky N&D Natural Delicious, která budou v Poště pro kočky dodávaná ve dvou příchutích a to buď treska, losos a pomeranč nebo divočák a jablko, jehněčí maso a borůvky nebo také kuřecí masíčko a Pošta pro kočky, kočičí pošta, pošta pro kočku, kočičí zásilka, krmivo natural delicous pro kočky, krmiva N&Dgranátové jablko. Krmiva pro kočky Natural Delicious vynikají především transparentním a čerstvým složením s pořádnou porcí masa, které není mražené, ale vždy čerstvé. Granule N&D jsou také obohaceny o čerstvé ovoce, zeleninu a bylinky, které působí jako přirozené antioxidanty, napomáhají zdravému zažívání a působí předcházet onemocnění.

 

V Poště pro kočky se můžet těšit mimo jiné na antiparazitní bylinkový obojek značky Trixie, jelikož už pomalu ale jistě začíná sezóna klíšťat. Obojek je zcela bezpečný, bez chemie, pouze na rostlinné bázi, která působí účinně proti blechám a klíšťatům až po dobu šesti týdnů. Obojek je univerzalní a lze ho zastřihnout do požadovaného obvodu krku Vaší kočky. Nebudou také chybět pamlsky pro kočky značky Trixie a to speciální pamlsky, které napomáhají odstaňování trichobezoárů z žaludku kočky a také pomáhají proti dalšímu vzniku. Navíc díky speciálnímu tvaru pomáhají čistit zuby a masírovat dásně. A protože kočky jsou lovci, byl by hřích nedoplnit Poštu pro kočky také o parádní hračku! Plyšová myška s mikročipem, který zajišťuje autentický zvuk myšky, která navíc , takže skvělá zábava pro Vaši kočičku nebo koťátko. Myš rozvíjí a podporuje přirozené instinkty, takže lovecká sezóna může začít!:-) A aby toho mlsání nebylo v Poště pro kočky málo, obdržíte také kapsičku Almo Nature Bio s hovězím ve vlastní šťávě, které je zpracováno a dodáno v kvalitě bio, takže delikátní zážitek!

 

Poštu pro kočky na měsíc březen objednávejte již nyní, protože se jedná vždy o omezený počet kusů. To vše za cenu 290,- Kč s poštovným a balným ZDARMA.

 

Děkujeme tímto našim sponzorům a to chovatelským potřebám pro kočky a pro psy: internetovému obchodu www.all4dogz.cz a společnosti Henry Schein, s. r. o. za krmiva Natural Delicious.
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Když najdete svému mazlíčkovi bouli, neotálejte a spěchejte k veterináři
 

hobby.idnes.cz

Jakub Kohák dostal první hlavní filmovou roli: Instalatéra z Tuchlovic. Kočky byly nejdražší herci filmu

novinky.cz

Tradiční výstava koček a psů se chystá na Karlštejně

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO KOČKY