Způsob doručení Pošty pro kočky

Jak mi bude Pošta pro kočky doručena?

 

Nově jsou veškeré krabičky s Poštou pro kočky doručovány přepravní společností In Time.

 

V den vyzvednutí zásilek od nás, obdržíte automaticky potvrzovací e-mail s odkazem pro sledování krabičky s Vaší Poštou pro kočky.

 

Pošta pro kočky bude doručována následující den od podání, tj. doručení do druhého dne. V průběhu dne obdržíte na e-mail odkaz pro sledování pohybu zásilky a předběžný čas doručení.

 

Před samotným zavežením až do vašeho domu či práce, vás bude řidič dostatečně předem telefonicky kontaktovat a domluví se s vámi na čase doručení zásilky. V případě, že se mu nepodaří doručit zásilku daný den, pokusí se o doručení následující den a to naposledy, poté se vrací zásilka zpět k nám.

 

Kurýrní službu In Time jsme pro naše zákazníky zvolili díky velmi kladným referencím a také proto abychom vám ušetřili dlouhé fronty na České poště, mnohdy nepříjemnou obsluhu nebo problémy s doručováním a zrácením zásilek.

 

Připomínáme, že zásilky jsou rozesílány vždy 20 - 31. den v kalendářním měsíci. Pokud toto datum připadá na svátek či víkend, jsou zásilky rozesílány následující pracovní den.

 

 

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Tradiční výstava koček a psů se chystá na Karlštejně

novinky.cz

Kočka doma vyzvracela kus tasemnice, protože chytá a žere myši

hobby.idnes.cz

Jakub Kohák dostal první hlavní filmovou roli: Instalatéra z Tuchlovic. Kočky byly nejdražší herci filmu

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO KOČKY