Předplatné Pošty pro kočk a jeho výhody

Typy předplatného POŠTY PRO KOČKY

Předplatné na 1 měsíc: 390,- Kč

Předplatné na 3 měsíce VIP: 1.111,- Kč -5% (390 x 3) + 1 dárek ZDARMA navíc!

Předplatné na 6 měsíců VIP: 2.176,- Kč -7% (390 x 6) + 3 dárky ZDARMA navíc!

Předplatné na 12 měsíců VIP: 4.259,- Kč -9% (390 x 12) + 4 dárky ZDARMA navíc a 1 narozeninový dárek pro kočičku ZDARMA navíc!

Speciální limitovaná edice MAXI Pošta pro kočky 499,- Kč

Dárkové předplatné a poukaz

Veškeré výše uvedené formy předplatného, lze zakoupit formou dárkového poukazu a následně odesílat Poštu pro kočky uvedenému obdarovanému, viz níže. Dárkové předplatné POŠTY PRO KOČKYje velmi vhodným dárkem k Vánocům, které se rychle blíží!

Mohu si objednat více balíčků na jednu adresu?

Ano, pokud vlastníte více koček, je možné vytvořit jednoduše další objednávku nebo připsat tuto skutečnost do poznámky a bude Vám naúčtováno další předplatné pro další kočičku.

Jaké jsou výhody dlouhodobého předplatného?

Pokud si předplatíte na delší dobu než jeden měsíc, obdržíte vždy ZDARMA dárek nebo více dárků na víc. Dárky obdržíte po platbě předplatného spolu s příslušnou Poštou pro kočky - balíčkem.

Co je dárek a narozeninový dárek?

Dárek navíc k Vaší krabičce, bude vždy jeden až dva produkty z chovatelských potřeb pro kočkyy z limitované edice například hraček pro kočky, obojků, vodítek pro kočky atd...

 

Narozeninový dárek obdrží pouze VIP zákazník s ročním předplatným, tj. na 12. měsíců (+ obdrží dva VIP dárky zdarma). Dostane narozeninový box pro kočičku se spoustou překvapení a pamlsků, kterým žádná kočka neodolá, opět z limitované série.

Lze někomu předplatné darovat?

Ano, formou dárkového poukazu, který zaškrtnete při vyplňování objednacích údajů, pokud chcete balíčky zasílat přímo na adresu obdrarovaného vyplňte příslušná pole.

 

Po úhradě předplatného na náš účet odesíláme ihned dárkové předplatné spolu a dárkový poukaz formou e-mailu zašleme na adresu objednávajícího, který si může poukaz pro obdarovaného vytisknout, na adresu obdarovaného a poté pravidelně odesíláme Poštu pro kočky najeho adresu, případně na adresu Vámi určenou.

 

Je stanovený termín objednávek předplatného POŠTY PRO KOČKY?

Ano a to vždy do 10. dne kalendářního měsíce. Příklad: Pokud si objednáte poštu pro KOČKY 12. 9. 2016, nepředplácíte si balíček na září, ale již na říjen. V případě, že si Poštu pro kočky, ale objednáte 10. 9. 2016 (peníze jsou obyčejně připsány na účet do druhého dne), máte nárok za předplatné na balíček na měsíc září.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Tradiční výstava koček a psů se chystá na Karlštejně

novinky.cz

Kočka doma vyzvracela kus tasemnice, protože chytá a žere myši

hobby.idnes.cz

Jakub Kohák dostal první hlavní filmovou roli: Instalatéra z Tuchlovic. Kočky byly nejdražší herci filmu

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO KOČKY