Obsah balíčků pro kočky, pošta pro kočky

Co je obsahem POŠTY PRO KOČKY?

V balíčku pro Vaší kočku můžete vždy objevit dva až šest produktů z chovatelských potřeb pro kočky z internetového obchodu www.all4dogz.cz  nebo od našich partnerů ZDE a to například: hračky pro kočky, obojky pro kočky, krmiva pro kočky, kapsičky a paštiky pro kočky, ale také kosmetiku pro kočky, antiparazitika, vitamíny a mnoho dalšího.

Jsou produkty pro kočky kvalitní?

Ano, internetový obchod www.all4dogz.cz, krmiva Meowing Heads pro kočky nebo špičková holistická krmiva www.krmimkvalitne.cz, www.psirucnik.cz, kteří nám dárečky pro Vaše pejsky dodávají, odebírají zboží prokazatelně pouze od renomovaných a autorizovaných dovozců pro Českou republiku, mezi které můžeme například jmenovat: Nobby, Trixie, Kyjen, Zolux, Tazlab, FuzzYarda a mnoho dalších. A nebo nám sami tito výrobci dodávají produkty přímo.

Jedná se o produkty nové?

Jistě! Jiné bychom si nedovolili Vašim psím mazlíčkům doručit! Veškeré produkty jsou zcela nové, originálně zabalené s cedulkami a s prokazatelnou, dlouhou spotřební lhůtou, žádné produkty těsně před expirací apod.!

Rozlišuje POŠTA PRO KOČKY stáří kočky?

Ano, protože u nás zasíláme zákazníkům takové zboží, které očekávají a které si plně zaplatili. Nemůže se tedy stát, že starší kočičce, která má problémy se zuby zašleme pamlsky tvrdší určené pro koťata, které by navíc pro starší kočku nebyly vhodné i složením. U Pošty pro kočky si můžete namíchat své složení, tzn. že bereme také ohled na to, co Vaší kočičce chutná, nebo trpí-li onemocněním, alergiemi například. na kuřecí maso, nikdy se ve Vašem balíčku neobjeví nic s kuřecím masem, ale jiná eventualita, třeba maso z lososa atd. Tento fakt je vždy nutný uvést do poznámky k objednávce (stačí v první objednávce, při dalších již tuto skutečnost evidujeme). Stejně jako je potřeba uvést případný obvod krku, velikost či barvu. Pokud toto nebude uvedeno, bude obsah Pošty zvolen námi.

Je obsah balíčku tajemstvím?

Ano i ne:-). Každý měsíc Vám můžeme odtajnit celou zásilku nebo jen její část část produktů z boxu pro kočky z následujícího měsíce. Ale proč to dělat pokaždé, to abyste věděli, na co se alespoň z části můžete těšit! Zbytek produktů pro kočky může být překvapením a tajemstvím pro Vás i Vaše kočičí kamarády.

 

Jsou také speciální edice POŠTY PRO KOČKY?

Rozhodli jsme se, že budeme několikrát do roka zařazovat speciální a limitované edice Pošty pro kočky například s novinkou v oblasti hraček, obojků atd. Takováto edice POŠTY PRO KOČKY bude patřičně označena předem. Nabízíme také speciální MEGA POŠTU PRO KOČKY, ve které můžete najít až 12 produktů, které jsou hodnotnější a odlišné než v klasické edici POŠTY PRO KOČKY na daný měsíc. MAXI POŠTU PRO KOČKY, lze zakoupit stejně jako klasickou edici, zaškrtnutím příslušného pole ve Vaší objednávce a jedná se vždy o limitovaný počet kusů.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Kočka doma vyzvracela kus tasemnice, protože chytá a žere myši

hobby.idnes.cz

Když najdete svému mazlíčkovi bouli, neotálejte a spěchejte k veterináři
 

hobby.idnes.cz

Jakub Kohák dostal první hlavní filmovou roli: Instalatéra z Tuchlovic. Kočky byly nejdražší herci filmu

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO KOČKY